Z dalších ohlasů na časopis Milujte se!

Autor: Bohumila Hubáčková <hubackova.bo(at)seznam.cz>, Téma: Zajímavé..., Vydáno dne: 21. 02. 2016

10. Peší pouť Mašůvky 2012-05-19 Přinášíme další ohlasy čtenářů na časopis Milujte se! Nedávno vyšlo již 36. číslo a všechna si můžete přečíst na adrese milujte.se.

Časopis je vždy úžasný, nadšeni jsou i rodiče, co si ho objednali a nově i kamarádka. U nich to čtou děcka (18 a 16 let), babička, sestra... Takže fakt osloví každého bez ohledu na to, zda je, či není věřící a nezáleží ani na věku :-).
Přeji proto stálou inspiraci a všem mnoho radosti Boží+.
To od srdce přeje stálá čtenářka SM


Hluboké Mašůvky 10-2010Vážená redakce,
občas se mi dostane do rukou Váš časopis a přečtu ho od začátku až do konce. Je čtivý a je mi inspirací při duchovním vedení svých dětí. Nechci ho číst jen občas, a proto bych si ho chtěla objednat. Velice vám děkuji za Vaši náročnou práci.
S pozdravem LK


Hluboké Mašůvky 10-2010... z toho důvodu se domnívám (a moji rodiče pochopitelně také), že je to naprosto vhodná četba pro každého (nejen pro mladé). Jsem naprosto jistě přesvědčená o tom, že čtení tohoto duchovního časopisu je ve stáří posílí a pomůže jim zásadním způsobem. To se také děje, časopis čtou, zejména maminka, a také ho půjčuje své setře (má tetě), která si vypůjčení vysloveně vyžaduje (z čehož mám velikou radost).
MV


Hluboké Mašůvky 10-2010Časopis jsem si vzala náhodou v kostele v Třeboni a jsem opravdu šťastná, že se Boží duch šíří díky Vašemu časopisu. Je pro mě povzbuzením a takovým kormidlem dávající směr v životě, kdy dnešní společnost nepodporuje nic čistého, nic, co souvisí s obětí v životě. O to víc těší člověka články o svatých i zamyšlení nad různými tématy. Moc děkuji všem, kdo se na časopise podílí a modlím se, aby se dostal do rukou co nejvíce mladých lidí.
S přáním hezkého dne
PN


Hluboké Mašůvky 10-2010... mám více lidí, kterým bych měla potřebu jim Váš časopis dát.
Díky Kristu a Panně Marii za Váš časopis!
IS


Hluboké Mašůvky 10-2010Dobrý den,
Moc díky za váš časopis a také za články, které jsou nyní velmi aktuální. V našem manželském společenství jsme si četli jeden z nich - Migrace má mnoho tváří. Všichni se obáváme toho, co se kolem nás v těchto dnech děje. Váš článek nás povzbudil k tomu, že je potřeba se za tuto situaci společně modlit (zvolili jsme desátek růžence denně).
Moc díky,Hluboké Mašůvky 10-2010Dobrý večer,
pobíráme už delší dobu časopis Milujte se! a je to super čtení a úžasný tip jak se dozvědět něco víc, jak smysluplně využít volný čas, jak se povzbudit a růst ve víře a vztahu s naším Pánem.
Chtěla bych to rozšířit i dál a jako překvapení objednat pravidelnou docházku časopisů Milujte se! mým bratrům a příteli, kterým tento časopis půjčujeme.
S pozdravem EV


Hluboké Mašůvky 10-2010Vážení přátelé,
již dříve jsem Vám chtěl napsat, jak moc se mně líbí časopis Milujte se! - moc a moc vám všem, kteří na jeho tvorbě pracujete, děkuji. Nejen za velmi zajímavé a inspirující příběhy a zamýšlení, ale i za další informace, které - ani v katolickém tisku - nenalézám. Rovněž mnohé knížky, o jejich vydání píšete, jsem si mohl koupit nebo jste mně je zaslali vy - i za to moc a moc děkuji.
... pamatuji na vás a zdravím
PN


Hluboké Mašůvky 10-2010Dobrý večer,
přeji Vám krásné a požehnané adventní dny a děkuji za vaše časopisy, na které se vždy velice těším a strašně ráda je čtu.
Také na Vás nezapomínám s modlitbou, aby jste měli zdraví a sílu na další vydání časopisu.
S Pánem Bohem a děkuji
MK


Hluboké Mašůvky - advent 2010Milá redakce, dobrý den,
(...)
Jelikož u nás v kostelíku náš o. Jan jej taky mívá, tak i tam jsem už nestihla si jej odebrat, zřejmě tak velký zájem.
Ptám se tedy, zda-li je ještě někde u Vás je k mání toto číslo a mohla bych jej obdržet? Opravdu jsem zklamaná, že mi chybí, jelikož se někdy i vracím zpětně do starších čísel a ráda si znovu připomenu. Je to prostě skvělý časopis!
Moc Vám děkuji za ochotu a budu moc ráda pokud půjde splnit má prosba:).
Přeji krásný, pokojný a úspěšný den.:)
S pozdravem SA


Hluboké Mašůvky - advent 2010Milá redakce časopisu Milujte se!,
protože jsem v létě z dovolené na Sv. Hostýně přivezla několik výtisků vašeho časopisu pro příbuzné, chtěla bych objednat časopis pro MF, které se časopis líbil, ...
Děkuji vám za moc milé čtení, vždycky najdu spoustu povzbuzení, je to požehnaná práce, kterou děláte. Bohu díky za vás.
Na další čísla se těší MO


Hluboké Mašůvky 2011-01-08Dobrý den,
chtěla bych poděkovat všem, kteří se podílejí na vydávání časopisu Milujte se! Je to můj oblíbený časopis, a přestože patřím již ke starší generaci, vždy se těším na každé nové číslo. Jaké bylo překvapení, když v květnovém čísle byla přibalena knížka od Josepha Fadelle Cena kterou zaplatíš. Přečetla jsem ji jedním dechem. Zaplať Pán Bůh za taková svědectví.
(...)
Přeji celé redakci a všem, kteří se na časopisu podílejí, do nového roku hodně zdraví a Boží požehnání. Zaplať Pán Bůh za všechny dary, které jsou nám dopřávány.
S pozdravem AA


Hluboké Mašůvky 05-05-2012Chvála Kristu!
Moje dcera Tereza si objednala časopis Milujte se! Už nám ho zasíláte delší dobu. Ráda bych kdyby ho mohl dostávat i další děti. Vždy když přijedou domů tak ho rádi čtou, ale i já si ho ráda přečtu. ...
Díky moc za vše co pro nás děláte.
Přeji vše dobré v novém roce, ať vám Bůh žehná.
MM


10. Peší pouť Mašůvky 2012-05-19...
Časopis Milujte se! je bezvadný. Čteme ho pravidelně celá rodina a dále pak předávám dále lidem v okolí (i nevěřícím).
Vám i celé redakci přeji hodně Božího požehnání ve vaší záslužné práci!
PK


10. Peší pouť Mašůvky 2012-05-19