Tři nechtěné děti. Byl by potrat lepším řešením?

Autor: Roman Tomek <roman.tomek(at)seznam.cz>, Téma: Zajímavé..., Zdroj: http://hfi.sk/, Vydáno dne: 25. 08. 2013

Deanna Chandler | LifeNews.com

Představte si tři malé děti, dvě dívky a chlapce. Ještě se nenarodily, nebyly plánované a nejsou chtěné.

Dívka číslo 1 je nejstarší, její máma má pouze 14 let. ...

Dívka číslo 1 je nejstarší, její máma má pouze 14 let. Bude vyrůstat zanedbávaná a vidět věci, které by žádné malé dítě nemělo vidět. Bude umístěna do pěstounské péče ve věku 5 let.

Její mladší bratr se narodí o dva roky později, když bude mít jejich matka 16 let. I on bude zanedbávaný, a mámini milenci ho budou fyzicky zneužívat. Bude vyžadovat speciální péči a ve třech letech bude umístěn do pěstounské péče.

Poslední dítě v této rodině bude dívka číslo 2, které se narodí, když jejich matka dovrší 19 let. Nestráví mnoho času ze svého života s matkou, ale i toto krátké období bude označeno jako zanedbávání rodičovské péče. Bude umístěno do pěstounské péče spíše než oslaví první narozeniny.

To vše zní strašně špatně - mnoho utrpení, mnoho zanedbávání a jen málo lásky. Bylo by pro tyto tři malé děti lepší, kdyby se nikdy nenarodily? Koneckonců, nikdy by netrpěly nezájmem, nikdy by necítily hlad, nikdy by se jim nestalo nic špatného, ​​nikdy by nemusely usínat od pláče a vysílení. Mnozí zastánci potratů by také řekli, že je lepší jít na potrat než porodit nechtěné děti, a osud těchto tří dětí by považovali za důkaz ...

Ale toto je jen polovina jejich příběhu.

Všechny tři děti si společně adoptují dva úžasný rodiče, kteří je milují a zbožňují. Dělají víc než jen to, že jim dají jíst a obléknou je. Učí je, co je správné a co špatné, pofoukají jejich odřeniny, vezmou je na výlet do Disney Worldu, na rybaření a lov, naučí je jezdit na kole, pomohou jim s domácími úkoly z matematiky, pláčou, když promují. Jsou jedna rodina, blízká a milující rodina. A tyto tři malé děti dospějí.

Dívka číslo 1 se jmenuje Stephanie a je to silná a nezávislá žena v domácnosti, která má ráda fotografování a plánuje si brzy založit rodinu.

Chlapec, Kenneth, rád čte a hraje videohry. Osamostatnil se a má stálé zaměstnání.

Dívka číslo 2, Deanna, studuje právo a právě oslavila čtvrté výročí svatby. Dívka číslo 2 jsem já.

A toto je moje rodina. Toto je můj příběh. Příběh, který ukazuje, že i neplánované děti bez budoucnosti, si zaslouží šanci žít. Že i "nechtěné" děti mohou být chtěné a velmi milované. Příště, když uslyšíte zastánce potratů říkat: "Každé dítě by mělo být chtěné," vzpomeňte si na mě a mou rodinu, a vězte, že žádná taková věc jako skutečně nechtěné dítě neexistuje.

Děkujeme LifeNews.com za možnost přeložit a zveřejnit tento skutečný příběh.
Anglická verze příběhu je dostupná na
http://www.lifenews.com/2013/08/12/three-unwanted-children-would-they-have-been-better-off-aborted/

Převzato z http://hfi.sk/, článek, zveřejněný, 15. srpna 2013, naleznete zde.